Szkolenia z dofinansowaniem w PRO Civitas | jesień 2021
9 min
Kursy i szkolenia
Rozwój osobisty
03.08.2021

Szkolenia z dofinansowaniem w PRO Civitas | jesień 2021

Jesień w PRO Civitas zapowiada się wyjątkowo ciekawie i barwnie. Na najbliższe miesiące przygotowaliśmy dobrze znane, długo wyczekiwane, jak i całkowicie nowe szkolenia z dofinansowaniem. Na tę chwilę mamy zaplanowane aż 9 szkoleń z 5 kategorii, a to nie wszystko. Przygotowaliśmy dla Was wygodną ściągawkę ze wszystkimi kursami, szkoleniami i warsztatami, które odbędą się w PRO Civitas.

 

Szkolenia z dofinansowaniem w Kielcach

 

Tegoroczna jesień będzie szczególnie barwna i to bynajmniej nie tylko ze względu na kolory liści. To wszystko za sprawą szkoleń organizowanych przez PRO Civitas! W naszym szkoleniowym rozkładzie jazdy znalazło się aż 9 pozycji z 5 kategorii rozwojowych — kosmetyka, medycyna, florystyka, pedagogika i marketing. 

Dla osób, które są zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach mamy bardzo dobrze znane i hitowe propozycje, ale również całkowite nowości.

 

podologia podolog Anna Lubecka-Detka kurs podoklamra szkolenie kielce

 

Szkolenie Aplikacja czasowego implantu Podoklamra

 

Do bogatej oferty Instytutu Szkoleń PRO Civitas dołączamy kolejny zakres tematyczny szkoleń. Tym razem będziemy szkolić profesjonalistów zajmujących się stopami, czyli podologów. Od września 2021 roku rusza pierwszy w Kielcach bezpłatny kierunek podologiczny w szkole policealnej PRO Civitas, a szkolenie Aplikacja czasowego implantu Podoklamra tylko uwydatnia naszą wizję rozwoju tej branży.

Kurs pozwala uczestnikom uzyskać fachową wiedzę na temat najszybszej, najskuteczniejszej oraz mało inwazyjnej metody walki z problemem wrastających paznokci. W trakcie jego trwania kursanci nauczą się jak postępować z paznokciami z problemem wrastania/wkręcania się oraz poznają prawidłowe opracowanie paznokci problematycznych. Szkolenie poprowadzi specjalistka Anna Lubecka-Detka, wykwalifikowana podolog. Od lat związana z firmą PODOPHARM, gdzie kieruje firmowymi gabinetami w Kielcach.

Termin szkolenia: 27 września 2021 r.

Cena: 1230 zł

 

 

 

kurs florysta bukieciarstwo kielce

 

Warsztaty florystyczne – bukiety różnymi technikami

 

Na początku drugiej połowy października zorganizujemy wyjątkowe spotkanie dla miłośników i pasjonatów florystyki. 16 października rozpoczną się dwudniowe warsztaty florystyczne — bukiety różnymi technikami. Trenerem będzie Tomasz Max Kuczyński, Mistrz Polski Juniorów we florystyce 2005, Międzynarodowy Mistrz Polski we florystyce 2010, Mistrz Polski Florystów w kategorii senior 2015. Uczestnik polskiej edycji Mam Talent.

W trakcie warsztatu uczestnicy poznają zasady tworzenia bukietów formą tradycyjną i komercyjną oraz dowiedzą się, jak tworzyć bukiety na konstrukcjach. Dwudniowe spotkanie z Tomaszem Maxem Kuczyńskim to intensywna nauka z przeważającą ilością praktyki. To doskonała okazja do zaczerpnięcia wiedzy i dobrych praktyk jeszcze przed sezonem ślubnym.

Termin szkolenia: 16-17 października 2021 r.

Cena: 1300 zł | 1250 zł dla Słuchaczy PRO Civitas

 

 

kurs metoda ruchu rozwijającego weroniki sherborne

 

Szkolenie Metoda Ruchu Rozwijającego II stopnia

 

Październik zakończymy szkoleniem Metoda Ruchu Rozwijającego II stopnia. To kolejne z serii szkoleń pedagogicznych dostępnych w ofercie PRO Civitas. MRR II stopnia organizowaliśmy już wielokrotnie i za każdym razem cieszy się ono bardzo dużym zainteresowaniem wśród kadry pedagogicznej. Prowadzącym od lat niezmiennie pozostaje Dariusz Okrzesik, licencjonowany trenere Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne (ISCO Certyficate Nr 9/1994/86/2008) psycholog i oligofrenopedagog.

Metoda Ruchu Rozwijającego bazująca na pracy Weroniki Sherborne to system różnorodnych doświadczeń ruchowych, nastawionych na stymulowanie rozwoju dziecka, szczególnie jego sfery emocjonalnej i społecznej. Metoda ta jest również stosowana w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. 

Termin szkolenia: 29-30 października 2021 r.

Cena: 420 zł

 

 

szkolenie z dofinansowaniem kurs rejestratorka medyczna kielce pro civitas

 

Kurs rejestratorki medycznej

 

Ostatni miesiąc jesieni rozpoczniemy długo wyczekiwanym kursem rejestratorki medycznej. Po krótkiej przerwie do naszej oferty szkoleń powraca kurs pozwalający zdobyć kwalifikacje niezbędne w pracy sekretarki medycznej. To aż 50 godzin fachowej wiedzy m.in. na temat organizacji pracy sekretariatu placówki medycznej, skutecznej komunikacji z pacjentami i personelem medycznym, ale również praktyczna nauka sporządzania statystyk dla Głównego Urzędu Statystycznego, Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia. Kurs został uzupełniony o moduł dotyczący ochrony danych osobowych.

To doskonała okazja na wykonanie tego szkolenia z dofinansowaniem.

Termin szkolenia: start 6 listopada 2021 r.

Cena: 650 zł

 

 

Sylwia Palmąka Hajduk szkolenie academy of makeup wizaż I stopnia kurs z dofinansowaniem pro civitas

 

Szkolenie ACADEMY OF MAKEUP: Wizaż I stopnia

 

Nowa nazwa, nowa prowadząca i nowy program. ACADEMY OF MAKEUP: Wizaż I stopnia to cieszące się ogromną popularnością szkolenie, które przeszło całkowite odświeżenie. Zaktualizowaliśmy program, aby był zgodny z obecnie panującymi trendami na rynku i zwiększyliśmy liczbę godzin, aby uczestniczki zdobyły jeszcze więcej wiedzy i umiejętności. W dodatku po raz pierwszy szkolenie poprowadzi Sylwia Palmąka-Hajduk, ekspertka PRO Civitas, mentorka na bezpłatnym kierunku kosmetycznym oraz właścicielka studia makijażu.

W trakcie pięciodniowego szkolenia uczestniczki poznają podstawowe zasady dobrego makijażu, dzięki czemu unikną błędów popełnianych przez wiele kosmetyczek. Nauka podczas kursu w większości opiera się na doskonaleniu techniki poprzez praktykę. Formuła, którą wybraliśmy, skupia się na przekazaniu bogatej wiedzy teoretycznej i udoskonalenia profesjonalnych umiejętności praktycznych w zakresie wykonywania makijażu.

Termin szkolenia: 15-19 listopada 2021 r.

Cena: 1590 zł | 1490 zł dla Słuchaczy PRO Civitas

 

 

Paweł Olszacki social media boost podstawy mediów społecznościowych w biznesie szkolenie z dofinansowaniem kielce instytut pro civitas

 

Szkolenie SOCIAL MEDIA BOOST: Podstawy mediów społecznościowych w biznesie

 

Trzecie szkolenie, które zaplanowaliśmy na listopad to absolutna nowość w ofercie PRO Civitas. SOCIAL MEDIA BOOST: Podstawy mediów społecznościowych w biznesie to szkolenie w całości poświęcone budowaniu wizerunku marki w social mediach. Autorem szkolenia jest Paweł Olszacki, właściciel pracowni marketingu lemonday, ekspert marketingu edukacyjnego, konsultant marketingowy w wielu organizacjach pozarządowych i marketer w PRO Civitas.

Dwudniowe szkolenie zostało podzielone na dwa bloki tematyczne, po jednym dla platform Facebook i Instagram. Uczestnicy szkolenia zdobędą fundamentalną wiedzę na temat funkcjonowania biznesów w mediach społecznościowych. W programie uwzględniono m.in. techniki bezpłatnego zwiększania zasięgu postów oraz sprawdzone sposoby na budowanie zaangażowania społeczności.

Termin szkolenia: 18-19 listopada 2021 r.

Cena: 950 zł | 900 zł dla Słuchaczy PRO Civitas

 

 

szkolenie z dofinansowaniem metoda dobrego startu II stopnia ewa jakacka pro civitas kielce

 

Szkolenie Metoda Dobrego Startu II stopnia

 

Zwieńczeniem bardzo aktywnej jesieni będzie szkolenie Metoda Dobrego Startu II stopnia, czyli spotkanie z metodą, którą pracują pedagodzy, psycholodzy i terapeuci na całym świecie. Prowadząca szkolenie to Ewa Jakacka, pedagog specjalny, nauczyciel-terapeuta, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim oraz przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

Szkolenie MDS pozwala jego uczestnikom pracować metodą rozwoju psychomotorycznego, edukacji i terapii, angażującą uczenie się wielozmysłowe: wzrokowo – słuchowo – dotykowo – kinestetyczno – ruchowe oraz funkcje językowe i wykonawcze. Celem szkolenia jest wyposażenie kursantów w umiejętności prowadzenia procesów kształtowania mowy, przygotowania dzieci do nauki czytania i pisania, uczenia rysowania oraz poznawania liter i cyfr.

Termin szkolenia: 27-28 listopada 2021 r.

Cena: 415 zł dla Słuchaczy PRO Civitas

 

 

Szkolenia z dofinansowaniem w PRO Civitas

 

Każde szkolenie organizowane przez Instytut Szkoleń PRO Cvitias podlega dofinansowaniu. Uczestnik może ubiegać się o wsparcie do wykonania usługi szkoleniowej w wysokości 80% jej wartości, a w przypadku mikroprzedsiębiorcy zatrudniającego do 10 osób na podstawie umowy o pracę wsparcie może wynieść nawet 100%.

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który podpowie Ci, jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie, a w razie problemów pomoże wypełnić niezbędne dokumenty.

Polecane kursy:

Polecane kierunki: