Szkoły policealne w Kielcach z nowymi zawodami - podolog i fotowoltaika
5 min
Szkoła PRO Civitas
Nauka
21.04.2021

Szkoły policealne w Kielcach z nowymi zawodami - podolog i fotowoltaika

Szkoły policealne w Kielcach to dobry wybór dla osób, które nie są przekonane do studiowania, ale jednocześnie chcą zdobyć nowy zawód. W ofercie PRO Civitas znajduje się ponad 20 kierunków, po których Słuchacze nabywają nowe uprawnienia. W tej rekrutacji stawiamy na nowości, dlatego każdy chętny do nauki w PRO Civitas będzie mógł wybrać dwa nowe kierunki – Podolog oraz Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej! Więcej o każdym z nich przeczytacie w tym wpisie.

 

Szkoły policealne w Kielcach – darmowe kierunki 

 

Szkoła policealna PRO Civitas nieustannie się rozwija i reaguje na potrzeby rynku. W 2020 roku zaczęliśmy kształcić na kierunkach Technik farmaceuta, Technik elektroradiolog oraz Technik sterylizacji medycznej. Bardzo szybko okazało się, że tych zawodów potrzebuje rynek pracy, ponieważ wszystkie trzy kierunki stały się hitowe, a miejsca na nich zapełniły się błyskawicznie. Czemu daliście wyraz w styczniu 2021 roku, kiedy staliśmy się najchętniej wybieraną szkołą policealną w Kielcach!

Ten tytuł i zaufanie, którymi nas obdarzyliście, zobowiązują i przede wszystkim zachęcają do dalszego rozwoju. Dlatego na rekrutację w sierpniu 2021 przygotowaliśmy dwie wielkie nowości! 

 

kurs podologiczny Anna Lubecka-Detka Warsztat pracy skalpelem szkolenie Kielce

 

Podolog – szkoły policealne w Kielcach

 

Pierwszą z nowości, którą przygotowaliśmy na najbliższą rekrutację jest kierunek Podolog. Rozwijające się choroby cywilizacyjne, takie jak: cukrzyca, przewlekła choroba żylna lub miażdżyca sprawiają, że z roku na rok systematycznie wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z branży podologicznej. Kolejki do gabinetów podologicznych nieustannie się wydłużają, co oznacza, że na rynku brakuje podologów.

Kierunek Podolog w PRO Civitas to doskonała alternatywa dla płatnych kursów podologicznych. Osoby, które chcą zdobyć niezbędną wiedzę do udzielania własnej praktyki, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, np. na otwarcie własnego gabinetu, zdecydowanie powinny zapisać się do bezpłatnej szkoły policealnej. Dzięki największej możliwej ilości godzin praktycznych nasi specjaliści świetnie przygotują Was do wykonywania zawodu.

 

Poznaj nowy kierunek

 

Zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu podologii jest dobrym początkiem do dalszego rozwoju w tej dziedzinie. W maju 2021 roku w PRO Civitas odbędą się dwa szkolenia podologiczne podnoszące kompetencje chętnych do pracy, jako podolog:

 

 

Szkolenie warsztat pracy skalpelem kurs z dofinansowaniem podolog podologia kielce

 

 

Szkolenie podoklamra kurs z dofinansowaniem podolog podologia kielce

 

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – szkoły policealne w Kielcach

 

Firmy z branży fotowoltaicznej rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Rynek fotowoltaiczny w 2020 roku w Polsce był warty 5 miliardów złotych, a jeszcze 10 lat temu prawie nikt nie wiedział, co to jest fotowoltaika, panele fotowoltaiczne lub instalacja fotowoltaicznaFotowoltaika zajmuje drugie miejsce w kraju w rankingu energii odnawialnych. Potencjał tego rynku jest ogromny i stale będzie rósł, ponieważ taki kierunek rozwoju energii jest wspierany przez Unię Europejską.

Według zapisów w krajowym planie na rzecz energii i klimatu na lata 2021 – 2030 przez najbliższe 10 lat udział OZE w finalnym zużyciu energii w Polsce wzrośnie do 23%.

 

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej szkoła policealna kielce PRO Civitas

 

Fotowoltaika w PRO Civitas

 

Widząc ogromne zapotrzebowanie firm na specjalistów zajmujących się urządzeniami i systemami energetyki odnawialnejszkoły policealne w Kielcach powinny przyjąć na siebie odpowiedzialność wykształcenia fachowców w tej dziedzinie. PRO Civitas jako pierwsza szkoła policealna w Świętokrzyskiem, uruchomi kierunek Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Już od najbliższego semestru nasi nowi Słuchacze będą mogli zdobywać wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu energii odnawialnej pod okiem specjalistów. Dla osób uczących się na tym kierunku przygotowaliśmy nowoczesne pracownie wyposażone w sprzęt najwyższej klasy używany przez specjalistów m.in. przy instalacji paneli fotowoltaicznych.

 

Polecane kierunki w szkole policealnej PRO Civitas

 

Na naszym blogu opublikowaliśmy już kilka wpisów na temat poszczególnych kierunków dostępnych w szkole PRO Civitas. Oto zbiór przydatnych linków:

 

Dołącz do PRO Civitas

Polecane kursy:

Polecane kierunki: