Bezpłatne kierunki medyczne w roku szkolnym 2022/23 - opisy zawodów - PRO Civitas
15 min
Szkoła PRO Civitas
Kariera
25.06.2021

Bezpłatne kierunki medyczne w roku szkolnym 2022/23 - opisy zawodów - PRO Civitas

Często podczas decyzji o podjęciu nauki nasi słuchacze mają wątpliwości dotyczące kierunku medycznego, którego chcieliby się uczyć. Dlatego postanowiliśmy zrobić dla Was zestawienie zawodów medycznych wraz z dokładnym opisem.

 

Znajdziecie tam informacje o czym jest kierunek, dla kogo jest idealnym wyborem, jakie są obowiązki w pracy w danym zawodzie i gdzie możecie pracować po ukończeniu bezpłatnej szkoły medycznej. Mamy nadzieję, że Wasze wybory będą łatwiejsze i ułatwimy Wam podjęcie decyzji o pracy w profesji, która obecnie na rynku pracy jest bardzo pożądana.

 

Bezpłatna szkoła medyczna – dla kogo?

 

W policealnej szkole medycznej może uczyć się każda osoba pełnoletnia, która posiada wykształcenie średnie, przy czym matura nie jest warunkiem koniecznym. Duża dostępność edukacji w szkole medycznej zaocznej i minimum formalności sprawiają, że to szansa na dobry start również dla obcokrajowców. Szkoła medyczna dla obcokrajowców umożliwia zdobycie polskiej wizy studenckiej oraz dyplomu uznawanego w całej Unii Europejskiej. Będąc absolwentem szkoły zaocznej, obcokrajowca nie dotyczy również konieczność uzyskania zezwolenia na pracę w Polsce.

 

Kierunki w Szkole Medycznej PRO Civitas wraz z opisami:

 

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile zajmie Ci nauka na konkretnych kierunkach, przeczytaj nasz wpis z bloga.

Jeżeli nie wiesz, co wziąć pod uwagę podczas wyboru, przeczytaj nasz wywiad z doradcą zawodowym.

 

Czujesz, że to kierunki dla Ciebie?
Zdobądź kwalifikacje w Szkole PRO Civitas
i zacznij pracować w zawodzie medycznym

 

Zapisz się na naukę od września

 

Polecane kierunki: