Ruszyła rekrutacja do szkoły policealnej PRO Civitas | NAUKA ZA DARMO
6 min
Szkoła PRO Civitas
Nauka
22.04.2021

Ruszyła rekrutacja do szkoły policealnej PRO Civitas | NAUKA ZA DARMO

Przyszła wreszcie ta chwila. Rekrutacja do szkoły policealnej PRO Civitas ponownie wystartowała! To kolejna szansa na zdobycie poszukiwanego zawodu całkowicie za darmo. Tym razem pula dostępnych kierunków powiększyła się o kolejne dwa. Koniecznie sprawdźcie szczegóły nowej rekrutacji, bo jest trochę zmian.

 

Rekrutacja do szkoły policealnej PRO Civitas wystartowała

 

Wreszcie przyszedł czas, kiedy ponownie możemy ruszyć z rekrutacją do szkoły policealnej PRO Civitas! W poprzedniej, która zakończyła się 31 stycznia, daliście czadu. Dzięki Wam i zaufaniu, którym nas obdarzyliście, PRO Civitas została najchętniej wybieraną szkołą policealną w Kielcach! Zapisy na najpopularniejsze kierunki zamknęliśmy już w połowie miesiąca. Na kierunek technik usług kosmetycznych ilość chętnych w przeliczeniu na jedno miejsce wynosiła 8 osób! To dobre miejsce, aby przypomnieć, że z zapisem nie można zwlekać do ostatniej chwili.

szkoły policealne w Kielcach podolog fotowoltaika nowe kierunki PRO Civitas

 

Nowe kierunki w szkole policealnej PRO Civitas – rekrutacja

 

W nowej rekrutacji do szkoły policealnej PRO Civitas do wyboru Słuchaczy będzie ponad 20 kierunków. Do dobrze znanych, takich jak: technik BHP, technik masażysta, technik administracji, higienistka stomatologiczna lub florysta dołączyły dwa zupełnie nowe kierunki. Pierwszy z nich to Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

 

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – rekrutacja do szkoły policealnej PRO Civitas

 

Oferta edukacyjna szkoły policealnej PRO Civitas wzbogaciła się o zupełnie nowy kierunek. Zapotrzebowanie na specjalistów od fotowoltaiki stale rośnie. Informacje z krajowego planu na rzecz energii i klimatu na lata 2021 – 2030 mówią, że najbliższe 10 lat to szybki wzrost udziału OZE w finalnym zużyciu energii w Polsce. Coraz więcej domów jednorodzinnych stawia na energię odnawialnączerpanie energii ze słońca

Zainteresowanie branżą fotowoltaiczną w Polsce na przestrzeni ostatnich lat mocno poszybowało do góry. Dzięki temu na rynku powstało duże zapotrzebowanie na techników urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Z PRO Civitas zdobycie tego poszukiwanego zawodu zajmie Wam tylko dwa lata. 

 

Poznaj kierunek

 

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej szkoła policealna kielce rekrutacja do szkoły policealnej PRO Civitas

 

Podolog – rekrutacja do szkoły policealnej PRO Civitas

 

Drugą nowością w szkole policealnej PRO Civitas będzie kierunek Podolog. Jest to kolejny z zawodów, na które stale rośnie zapotrzebowanie. Na rynku medycznym brakuje specjalistów podologów. Kolejki do gabinetów podologicznych robią się coraz dłuższe, ponieważ przybywa osób chorujących na choroby cywilizacyjne. PRO Civitas jako pierwsza szkoła policealna w Kielcach stworzy możliwość darmowej nauki na kierunku Podolog. Osoby chcące świadczyć usługę w tej branży pierwszy raz mają niebywałą szansę zdobyć tak potrzebne uprawnienia całkowicie bez opłat! Jak to możliwe?

Sprawdźcie, dlaczego szkoła policealna PRO Civitas jest darmowa.

Nauka na kierunku Podolog może być dobrą alternatywą dla osób, które myślały o kursach podologicznych. Bezpłatna nauka w PRO Civitas pozwoli na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy.

 

Poznaj kierunek

 

podologia podolog szkoła policealna Kielce szkolenie kielce PRO Civitas

 

Rekrutacja do szkoły policealnej PRO Civitas online

 

Zostanie słuchaczem PRO Civitas nigdy nie było prostsze! Poznaj proces zapisu w 3 krokach:

  1. Wybierz kierunek na naszej STRONIE.
  2. Kliknij przycisk ZAPISZ SIĘ ONLINE.
  3. Wypełnij formularz i czekaj na kontakt z pracownikiem sekretariatu.

 

Możesz też przyjść bezpośrednio do naszego sekretariatu przy ul. Paderewskiego 9 i załatwić wszystkie formalności na miejscu.

 

Zapisz się do bezpłatnej szkoły policealnej PRO Civitas już dzisiaj i zdobądź nowy zawód całkowicie za darmo.

ZAPIS ONLINE

Polecane kursy:

Polecane kierunki: